Medycyna pracy

Uwaga Promocja: Medycyna Pracy 90 zł. Sprawdź więcej.

Lecznica Ursynów Stokłosy jest placówką wielospecjalistyczną. Jedną z usług, którą oferujemy jest medycyna pracy Warszawa Usynów. U nas możecie Państwo przejść badania wstępne, okresowe i kontrolne. Badamy także kandydatów na studia, studentów oraz kierowców.

Dzięki naszemu zespołowi większość badań można wykonać na miejscu. Pozwala to zaoszczędzić sporo czasu który byłby potrzebny do odwiedzenia kilku  specjalistów, przyjmujących w różnych częściach miasta.

Dla przykładu: osoba, która pracuje przy komputerze ponad cztery godziny dziennie, by zrobić badania do pracy, musi udać się do lekarza medycyny pracy i okulisty. Odwiedzając nasz ośrodek medycyny pracy Warszawa Ursynów, może zbadać się u obu specjalistów w jednym miejscu.

Lekarze medycyny pracy, którzy przyjmują w Lecznicy Ursynów Stokłosy to:

  1. Andrzej Nejno
  2. Ewa Lizończyk
  3. Rafał Mierzyński

Co więcej, w naszym ośrodku medycyny pracy Warszawa Ursynów znajduje się także laboratorium, w którym można na miejscu pobrać materiał do obowiązkowych badań (najczęściej morfologia i lipidogram).

Osoby, które interesuje medycyna pracy Warszawa Ursynów i chcą skorzystać z oferty Lecznicy Ursynów Stokłosy, powinny zgłosić się do nas ze skierowaniem ze swojego zakładu pracy z wypisanymi zagrożeniami występującymi na danym stanowisku.

Zapraszamy do kontaktu z nami i do zapoznania się z cennikiem badań oraz aktualnymi promocjami.