Ginekolog

   Umów wizytę on-line

Każda kobieta wie, jak ważne jest to, by opiekował się nią dobry ginekolog. Warszawa pełna jest różnych gabinetów. Również w dzielnicy Warszawa Ursynów przyjmuje wielu lekarzy.

W Lecznicy Ursynów Stokłosy przyjmują najwyższej klasy specjaliści:

  1. Halina Lubasińska
  2. Tomasz Makowski
  3. Andrzej Raczyński

Każda pacjentka szukająca ginekologa w Warszawie na Ursynowie znajdzie u nas profesjonalną pomoc z zakresu chorób kobiecych oraz ich profilaktyki. Nasz zespół gwarantuje bezpieczne leczenie bez powikłań. Po kliknięciu w nazwisko lekarza, przejdą Państwo do szczegółowych informacji na temat jego specjalizacji.

Z opieki Lecznicy korzystają także pacjentki spodziewające się dziecka. Nasi pracownicy są cenionymi lekarzami prowadzącymi zarówno zdrowe, jak i zagrożone ciąże (w tym ze wskazaniem do cesarskiego cięcia).

Nasz ośrodek to nie tylko ginekolog na Ursynowie. Dysponujemy także całym zapleczem potrzebnym przy leczeniu chorób oraz prowadzeniu ciąż. Na miejscu znajduje się m. in. pełna aparatura do USG.

Nasze pacjentki cenią sobie też możliwość wykonania na miejscu wszystkich potrzebnych badań laboratoryjnych. Mowa tu nie tylko o analityce ogólnej (krew, mocz), ale też badaniach hormonalnych, na obecność chorób, itd. Dzięki temu mogą w trakcie jednej wizyty u ginekologa na Ursynowie, uzyskać kompletne informacje na temat swojego stanu zdrowia.

Zapraszamy do Lecznicy Ursynów Stokłosy. Nasz adres oraz numer telefonu znajdują się w ramce obok.

Lecznica Ursynów Stokłosy - Ginekolog, położnik, ciąża